Nabízená značka MDV má ve svém programu, kromě stále běžnějších a populárnějších systémů Split a Multi Split, také centrální systémy klimatizace MDV/VRF ve verzi Digital Scroll a také se postupně přichází na daleko komfortnější systém DC Inverter s možností modulárního uspořádání systému o výkonech přesahujících 160 kW.

Společnost CLIMANE spol. s r.o. se zabývá montáží, distribucí a prodejnem výše představených produktů klimatizační techniky. Pracuje systémem prodeje pouze odborným firmám a obchodním společnostem, které mají v oboru dlouholetou zkušenost s realizacemi a dodávkami technologických celků v oblasti techniky prostředí a právě tyto firmy zajišťují dodávku technologie, instalačního materiálu a zajišťují kvalifikovanou montáž pro koncového zákazníka.

Na všechny výrobky nabízené společností CLIMANE je poskytována záruka v délce trvání 36 měsíců. Dodávky zařízení jsou realizovány ze skladu v ČR.

Jednotky MDV vyrábí od roku 2005 koncern GD MIDEA, která svým objemem výroby (cca 4 mil klimatizačních systémů) patří bezesporu k nejvýznamnějším výrobcům klimatizační techniky na světě (největší výrobce 7 mil systémů) a jeho výrobky jsou distribuovány ve více než 100 státech po celém světě. Koncern GD MIDEA mnoho let spolupracuje v oblasti klimatizační techniky se společností TOSHIBA, např. v oblasti kompresorů, ale i v ostatních částích pro klimatizační techniku.

Klimatizační technika MDV je skvělou volbou kvality za přijatelnou cenu.

mdv_01

mdv_02

mdv_03