Klimatizační zařízení, jehož výrobce je Mitsubishi Electric, patří mezi jedny z nejlepších značek na světovém trhu. Mitsubishi Electric se každoročně umisťuje na předních místech žebříčku výrobců klimatizací z celého světa. Společnost Mitsubishi Electric stále pokračuje ve vývoji nových standardů, které pomáhají zlepšovat její produkty.

Značka Mitsubishi Electric patří mezi nejvýznamnější výrobce klimatizačních a větracích systémů na světě a již více než 85 let se těší výborné pověsti. Díky důkladné a podrobné znalosti potřeb zákazníků může nabídnout rozsáhlý sortiment nejkvalitnějších produktů. Ten vychází stejnou měrou z dlouholeté zkušenosti a neustálých technologických inovací. Také proto se společnost Mitsubishi Electric každoročně umisťuje na předních místech žebříčku výrobců klimatizací z celého světa. Společnost Mitsubishi Electric stále pokračuje ve vývoji nových standardů, které pomáhají zlepšovat její produkty.

Zařízení používají moderní inverterové technologie společně s ekologickým chladivem R410A, díky nimž zajistí maximální energetickou účinnost a optimální komfort v klimatizovaných místnostech. Veškeré systémy se vyznačují vysokou flexibilitou, snadnou montáží a použítím inteligentních řídicích systémů.

mitsubishi

mitsubishi

mitsubishi